Category Archives: Rock

Ah, Le Fomne DTurin

Posted on by

8 thoughts on “ Ah, Le Fomne DTurin

  1. The sun. [volume] (New York [N.Y.]) , January 03, , Page 8, Image 8, brought to you by The New York Public Library, Astor, Lenox and Tilden Foundation, and the .

  2. Duke parë kalendarin e tij të ngjeshur me koncerte jo vetëm brenda po edhe jashtë vendit, menduam se sivjet nuk do të ketë festë për dashurinë, për çiftin Sinan Hoxha dhe Andrra. Mirëpo ishim gabuar. Ata jo vetëm që do të festojnë po këngëtari i suksesshëm i muzikës .

  3. Nov 28,  · Një tërmet i fuqishëm, ballë ka rënë para pak minutash në detin Jon. Lëkundjet e fuqishme të tërmetit janë ndier edhe në Turqi edhe në Greqi. data-full-width-responsive="true"> Sipas CSEM EMSC tërmeti ishte ma magnitutë ballë. Tërmeti ishte më epiqendër në detin Jon dhe u dëgjua edhe në Izmir të Turqisë, Ermoúpolis dhe Kamarion [ ].

  4. Vetëm kush ka vuajtur nga dashuria, e di se sa e fortë është dhimbja që ndjen në ato momente. Bëhet fjalë për një vuajtje që përfshin të gjithë qënien tonë, në trup dhe në shpirt.

  5. Ah l’été (= Oh summer / allaité = breastfed, same pronunciation) is now also available in our children’s version. For all babies who are currently being breastfed or our big babies who have grown into independent children in the meantime. Unfortunately, there are children and mothers who are dependent on help and who need our support.

  6. Ni otito, eniyan le ri anabi Muhammad-alaafia Olohun fun un - ni oju oorun. Sugbon Shatani le pe ara re ni anabi gege bi ero okan wa se le yipada si ohunkohun nigbati a ba ti sun. Nipase bee, riri anabi loju oorun lee je iro idunnu, o lee je alakala lati owo esu, o si lee je abayori ife okan wa.

  7. New Orleans daily crescent. [volume] ([New Orleans, La.]) , August 20, , Morning, Image 4, brought to you by Louisiana State University; Baton .

  8. per tornare in camera) El bröt l’è, che la fa leà sö töcc a le ses per fai. La dis che la g’ha de nà vià de casa col lèt za fat sö senò la sèghita a pensaga e dopo la sta mal per töt el dé. A olte le fomne le g’ha certi bisulì en del co (mentre sta per varcare la soglia suona il.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *