Category Archives: Rock

Vllazëritë Burnikë* Dhe Bejtush Berisha I Shoqnuar Murat Bunjaku - Dërgut Pasha (Vinyl)

8 thoughts on “ Vllazëritë Burnikë* Dhe Bejtush Berisha I Shoqnuar Murat Bunjaku - Dërgut Pasha (Vinyl)

  1. Jun 12,  · Dhe e katerta ndoshta edhe Z. Berisha nuk e ka pelqyer ne fillim kete lidhje por me kalimin e kohes e kane pranuar dhe te siguroj se e duan dhe e respektojne nusen dhe nenen e dy femijeve si engjej! E pesta Sadija eshte si zogez dhe konkuron fuqishem me te shoqi nga pamja!(mqs trubosheve si ty kjo ju intereson me shume).

  2. Ish-kryeministri dhe ish-Presidenti i Shqipërise, Sali Berisha, ka folur në lidhje me bashkimin e mundshëm të Shqipërisë dhe Kosovës. Berisha ka deklaruar se bashkimi nuk bëhet me deklarata boshe, por duhet bërë veprime konkrete, si njohja e shtetësisë, hekurudhë etj. “Do të bashkohesh? Ndërto hekurudhën. Do të bashkohesh? Njehëso dy shtetësinë. Do të bashkohesh. Duhet .

  3. Fakte dhe prova mbi mashtim dhe zbulimin e te vertetes te emerimit, shkeljeve dhe vjedhjeve qe ka bere dhe po ben Paulin Ndreun konfidenti i ndrikull ALBANA KOCIUT vllai i deputetit te Ps Pjerin Ndreu Ne kete vale nxjerjesh te vertetash mbi abuzimet vjedhjet shkeljet qe ben manjaku Paulin Ndreu dje ndodhi abuzimi i radhes.

  4. Vllazëritë Burnikë* Dhe Bejtush Berisha I Shoqnuar Murat Bunjaku: Vllazëritë Burnikë* Dhe Bejtush Berisha I Shoqnuar Murat Bunjaku - Dërgut Pasha ‎ (7", EP) Beograd Disk: EBK Yugoslavia: Sell This Version.

  5. Kështu, kreu i PD-së, Sali Berisha i bëri ftesë për bashkëqeverisje kreut të LSI-së, Iilir Meta. Ky i fundit pranoi dhe më pas u ra dakord për përfaqësimin e LSI-së në qeverinë e re. Sipas marrëveshjes mes dy palëve LSI do të merrte 4 poste ministrash, 7 poste mistradishoradedifflingdocvoiderti.xyzinforash dhe 20 .

  6. Lajmi se një mësues në Gjakovë ka ngacmuar seksualisht 27 nxënësit e tij në shkollën fillore “Mazullum Këpucska” ka tronditur të gjithë. Sipas avokatit të njohur, Besnik Berisha kjo gjë tregon se në vendin tonë mund të kemi probleme serioze me sjellje abuzive, e që shumë vonë dalin në pah. Berisha .

  7. Së treti, Berisha dhe familja e tij janë një familje jashtëzakonisht e pasur. Vetëm pasuria e fëmijëve të tij është milionëshe. Vilat e ngritura kanë në themel gjakun dhe korrupsionin. Aty janë të vrarët në Tropojë dhe bandat e Kuliçëve, aty janë krimet e shkatërrimit të shtetit, aty është marka “Fazlliç” dhe.

  8. Vrasja e Hajdarit i kishte krijuar Berishës shansin të vihej në lëvizje, ajo që ai kishte shpresuar të bëhej një kryengritje e armatosur popullore që do ta katapultonte për t’u kthyer në presidencë dhe në qeveri. Berisha u llahtaris nga shpejtësia me të cilën kundërshtarët e tij u .

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *